مزرعه امنیت ایران نمایش ایرانی تروریستی

مزرعه: امنیت ایران نمایش ایرانی تروریستی ماجرای نیمروز اقدام تروریستی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تماس چند دلال خارجی با تیام , مسئله تازه استقلال

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با درخششی که داشته، مورد توجه قرار گرفته و حالا آنها با مشکلاتی روبرو شده است اند. 

تماس چند دلال خارجی با تیام , مسئله تازه استقلال

مسئله تازه استقلال؛ تماس چند دلال خارجی با تیام

عبارات مهم : العین

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با درخششی که داشته، مورد توجه قرار گرفته و حالا آنها با مشکلاتی روبرو شده است اند.

به گزارش خبرآنلاین، نخستین کسی که خارجی ها سراغ او رفتند، وینفرد شفر بود. سرمربی استقلال که در آخر فصل قراردادش تمام می شود، از طریق مترجم سابق خود مذاکراتی با چندینه کلوب داشت و حتی قبل از بازی با العین در امارات، همه شاهد این بود که دو فرد عرب زبان به هتل استقلال رفتند و با این مربی جلسه داشتند. البته شفر به نزدیکانش گفته آنها دوستانش در کلوب العین بودند ولی استقلالی ها شک دارند که هرگز آنها واسطه هایی باشند جهت انتقال مربی آلمانی به تیم دیگری. استقلالی ها بابت قرارداد وینفرد شفر نگرانی ندارند و به هواداران گفته اند بدون هیچ مشکلی او را حفظ می کنند. در همین حال چند دلال خارجی هم با مامه تیام ستاره خط حمله استقلال تماس گرفته اند و او را هوایی کرده اند.

این بازیکن تا قبل از حضور در استقلال مشتری خاصی نداشت ولی با درخششی که در ترکیب آبی ها داشته، حالا در تیررس چند دلال خارجی است و خواهان بردن این بازیکن به لیگ های دیگر هستند. این تماس ها قطعا می تواند جهت آبی ها مسئله ساز شود. وینفرد شفر اگر بماند قطعا تیام را می خواهد.

تماس چند دلال خارجی با تیام , مسئله تازه استقلال

آبی ها هم تا آخر فصل آینده با این بازیکن قرارداد دارند و طبیعتا اگر باشگاهی او را بخواهد، باید رقم سنگینی جهت رضایتنامه اش پرداخت کند. تیام جهت یک فصل و نیم قراردادی به ارزش یک میلیون و 150 هزار دلار امضا کرده است و جهت این کلوب گران آب خورده هست. طبیعتا آبی ها در صورت فروش او هم پول خوبی به جیب خواهند زد مگر اینکه از آن بندهای عجیب و غریب در قرارداد تیام گنجانده باشند. هر چقدر رسانه ها از این بازیکن تعریف می کنند برعکس از خرید بویان انتقاد می کنند. گویا مدیر برنامه های او و تیام یک نفر بوده و شایعه شده است استقلالی ها تنها در صورتی می توانستند تیام را به خدمت بگیرند که بویان هم جذب تیم شود!

واژه های کلیدی: العین | خارجی | بازیکن | استقلال | قرارداد | استقلال | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs