مزرعه امنیت ایران نمایش ایرانی تروریستی

مزرعه: امنیت ایران نمایش ایرانی تروریستی ماجرای نیمروز اقدام تروریستی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ماجرای نیمروز حمله داعش و ضعف سنگر فرهنگی

به گزارش صبا، اقدام تروریستی داعش در پایتخت کشور عزیزمان ایران هرچند زیاد نمادین بود تا این که بتواند آسیبی جدی به کشور وارد کند ولی تبعاتی را در پی داشت که نشا

ماجرای نیمروز حمله داعش و ضعف سنگر فرهنگی

ماجرای نیمروز حمله داعش و ضعف سنگر فرهنگی

عبارات مهم : امنیت

به گزارش صبا، اقدام تروریستی داعش در پایتخت کشور عزیزمان ایران هرچند زیاد نمادین بود تا این که بتواند آسیبی جدی به کشور وارد کند ولی تبعاتی را در پی داشت که نشان از ضعف کار فرهنگی در این زمینه در کشورمان هست. این حمله احساس نزدیک بودن داعش را به ما داد و باعث شد حس امنیت و آرامشی که در سایه تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و نظامی کشور داشته ایم و داریم را بهتر درک کنیم.

ماجرای نیمروز حمله داعش و ضعف سنگر فرهنگی

از طرفی پاسخی بود به کسانی که عملکرد کشور در مبارزه با داعش را در کشورهای صاحب حرم درک نمی کردند و نسبت به این عنوان انتقاد داشتند. ولی بزرگ ترین اتفاقی که در پی این اتفاق روی داد وحدت بیش از پیش مردم کشور عزیزمان ایران از همه اقشار و احزاب بود که جلوه بیرونی آن را در مراسم تشییع شهیدان این اقدام تروریستی به عینه شاهد بودیم.

اما مسئله مهم این است که اگر نهادهای فرهنگی کشور قبل از همه این اتفاقات با کار فرهنگی و استفاده از ابزارهای هنری و انتقال مفاهیم مورد نظر ازطریق رسانه های متفاوت در دسترس لزوم برقراری امنیت و مواردی چون شهدای مدافع حرم و مبارزه جدی با داعش را جهت مردم تشریح کرده بودند شاید هوشیاری به وجودآمده در مردم از این کارها وحشیانه حاصل از توحش دنیا مدرن جلوگیری می کرد.

به گزارش صبا، اقدام تروریستی داعش در پایتخت کشور عزیزمان ایران هرچند زیاد نمادین بود تا این که بتواند آسیبی جدی به کشور وارد کند ولی تبعاتی را در پی داشت که نشا

متاسفانه مسئولان ما حتی آن ها که مسئولیت فرهنگی دارند کمتر به مقوله فرهنگ و هنر به عنوان ابزاری قدرتمند جهت روشن شدن افکار عمومی و اذهان اجتماع اعتقاد دارند درحالی که نمایش یک فیلم خوب نظیر «ماجرای نیمروز» عملکردی نیرومند تر از چندین لشکر در همدلی و همراهی مردم با یکدیگر و نیروهای امنیتی جامعه دارد. واقعه تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران یادآور جنایات گروهک های منافق در ابتدای انقلاب است که به قشنگی در این فیلم تشریح شده است و به علت استفاده درست از زبان هنر و دوری از شعار، بیننده خود را به تفکر و نتیجه گیری راجع به این موارد تاریخی رهنمون می سازد.

آقایان مسئول! امروز زیاد از هر روز دیگری نیازمند کار فرهنگی جهت نمایش حقانیت و مظلومیت مردم نجیب کشور عزیزمان ایران به دنیا هستیم. اهالی سینما، داستان، شعر، تئاتر، کاریکاتور، نقاشی و بسیاری از هنرهای دیگر می توانند آثاری بیافرینند که به مدد رسانه های نوظهور به سرعت در دنیا منتشر شوند و علاوه بر نمایش صورت واقعی هیولاهایی نظیر داعش، صورت حقیقی کشور عزیزمان ایران و ایرانی را به نمایش بگذارند.

لطفا بی تفاوت نباشید هنگامی که که می دانید همه بازیگران و صورت های معروف در این راه با شمایند.

ماجرای نیمروز حمله داعش و ضعف سنگر فرهنگی

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | نمایش | ایرانی | تروریستی | ماجرای نیمروز | اقدام تروریستی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs